"Shout eile - Další výkřik"

7. ledna 2014 v 20:52 | Aya |  Psané
Další neucelený, krátký úryvek, sloužící jako pomyslný éter, do něhož chci vykřičet, či vyšeptat všechno, co se ve mně hromadí, čeho jsem plná - ale tak, aby mi to stále náleželo, a zůstalo mým. Navždy.
Upřímně... Nad zveřejněním tohoto jsem notnou chvíli váhala, a vlastně ani nevím proč. V posledních dnech, v posledním měsíci mám skvělou náladu. Cítím se živější, než kdy dřív, a je to krásné období. A tohle je jeho důkaz, tak proč se nepodělit?
Děkuji ti, La Qe Sabé. Ty, která víš.
***
Duše se rozpíná, propojuje, dorůstá. Cítím, že se blížím k léku, který zahojí veškeré jizvy minulosti. Který mi dá sílu snášet rány. Nezažene bolest, zklamání, smutek. Ale dá mi sílu a odhodlání. Vlčí žena je se mnou. Ta, která ví, na mě dá pozor, a provede mě až na samé dno, na samý konec pouště. Ukáže mi to, co bylo zapomenuto. Zazpívá svou věčnou píseň nad mými kostmi a dá povstat vlčici, kterou se pokusilo zabít okolí dříve, než dospěla, než si uvědomila, kým vlastně je.
Jako už tolikrát: se znovuzrodím. Úplná, silná, šťastná. Divoká. Se všemi Vzpomínkami, všemi kousky skládačky nadosah.
Zbytek života je předurčen hledání. Hledání, které musí být úspěšné - jiná možnost předurčena není, jelikož kdo hledá, najde. To, co hledáme, hledá nás.

Nechávám se najít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama