Nedočkavá předtím, nedočkavá zase, aneb Půlmarathon v Praze

8. dubna 2013 v 18:44 | Aya |  Myšlenkové
Ztracená autorka se vám opět ozývá.
Určitě jste byli nedočkaví. :D
Ale o to nejde. Tenhle článek, ačkoli je pod tématem týdne, bude další přspěvek do mého deníčku. Začnu tedy jednou akcí, na které jsem byla. Tématu týdne bude věnovaná druhá polovina článku.

I.

Jak určitě většina z vás ví, v sobotu proběhl v praze Harrvis Půlmarathon. Táta běžel, já + brácha + maceška jsme se dívali a fandili. A mrzli, samozřejmě. Ale to jen chvílemi. Všude bylo neskutečně moc lidí, neskutečně moc hluku, odpadků, balónků s heliem, reklam a běžců i běžkyň, ale i přes to, že tot akhle zpětně zní hdoně děsivě, to byla paráda. Ta atmosféra a tak, to bylo moc pěkný. Ten smrad potu byl už trochu horší, ale co se dá dělat. :D

II.

Tak! A teď to konečně přichází. V neděli, po již zmiňovaném půlmarathonu mě čekaly dvě akce. Šermířský trénink a takový psychologický LARP (Living active role playing. :D) jménem Terapie tmou, podporovaný projektem Think Big od O2. Netušila jsem, na co se těším víc.
Trénink mě totálně vyždímal, málem jsem se tam pozvracela a mám bebí. S tím pozvracením.. prostě mám na houby fyzičku, ale to se poddá. A pak jsem dostala hranou meče po palci. :D Ale pohodička. PROTOŽE! Vytřela jsem jim zrak. Co na to říct... jsem asi přirozený talent. :D Výsledkem ale je, že mě to nehorázně baví, a už se nemůžu dočkat další neděle.
A teď k tomu larpu. Nebudu vám říkat o co tam jde, to si můžete přečíst sami tady. Hlavní je, že to mělo úplně nečekaný zvrat, a díky tmě to bylo ještě víc umocněné. Chvílemi jsem nevěděla jestli budu brečet, nebo se histericky smát a byla to fakt síla. Hrozně jsem si to užila.
A závěr víkend? Až na noci, když jsem vytírala loužičky po štěňátkách a snažila se neslyšet jejích kníkání a ňafání, a na to, že mě bolí celý člověk to byla paráda. Už aby byla zase neděle a trénink!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karin-photo karin-photo | E-mail | Web | 8. dubna 2013 v 18:59 | Reagovat

Luxusní fotky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama