Milý deníčku...

26. prosince 2012 v 19:32 | Aya |  Myšlenkové
...Ne, dělám si pr*el.

Po nějaké době mám zas chuť vylít si srdíčko. Tak se do toho dáme. ^_^
Vánoce zdárně odešly, další až za rok. Hurá. Před námi už jen Silvestr a pak návrat do rutiny všedních dní. Konec světa jsme taky přežily... Snad i ve zdraví - což?
Teď. Svoje sexuální fiasko zakončené vtipy na rodičovství a zapitím Ecapellu vynechám. Radši. O.o
K tomu se váže - tři nádherné dny s tím mým jsou, bohužel, už taky za mnou. Nicméně - Morava v příštích měsících pozná mou tvář. Těším se.
Co dál, co dál. Čeká mě schůzka s potomkem rodu Cobainova. Možná i reinkarnovaným Cobainem. Protože ona je PUNK. A je Cobainová (Cobainova?), alespoň srdcem. A hádejte co. Budu fotit. Ji. V podvazcích. Budu se opakovat ale - těším se. Nikdy byste neřekli, jaká sranda je fotit někoho tak debilního a tak vtipného jako ona, kor takhle... Bude... Bude to velice vyčerpávající, donutit ji, aby se natvářila jak idiot. :D
Těším se taky na Silvestr. První Silvestr s přáteli, místo s rodinou. Na chatě. Alkoholu se samozřejmě netku - až na výjimky vína, vodky s džusem a podobných.
Nechci zase začátek školy. Miluju jí. je to úžasné místo. Ale z normálního života mě bolí hlava. Nebaví mě to. Ne, když je to jako každý den vyplněný bylinným omámením čajů a třezalky.
Můj psychický stav se, asi, zlepšuje. po Novém roce mě čekají antidepresiva. Ano, zlepšuje se, protože jsem si konečně připustila, že je ais potřebuju. A chci se z toho dostat. Už jen kvůli NĚMU.
Dále mě čekají brýle. Na dálku. Tohle si užiju.
Pá pá,
madame Lecter.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Thanatos Thanatos | Web | 5. ledna 2013 v 12:56 | Reagovat

Slečnu  Cobainovou neznám osobně (bohužel), ale přijde mi strašně sympatická z těch tvých fotek a komentářů na facebooku. A nejen proto, že je nadšená fanynka mého  největšího miláčka.
He?? Psychický stav?? Nevím o něčem? co se stalo?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama