Ten pocit když...

3. září 2012 v 15:12 | Aya |  Myšlenkové
...když se vašemu bývalému líbí status na facebooku, který se týká vašeho nynějšího přítele.
...když se s nadějí, že bdue něco jinak vydáte 1. na cestu do školy a VŠECHNO je až mučivě stejné jako vloni.
...když koukáte na porno a kamarádka vám napíše "Ahoj, co děláš?".
...když sníte dva sandwiche tři hodiny po vydatném obědě a nejradši byste si udělali další dva.
...když čekáte na krámy a nevíte na který den je máte dostat.
...když se váš přítel vzdálí do kuchyně od notebooku, něco mu napíšete a odepíše vám jeho sestra s tím, že mu odpojuje net.
...když zmiňovanému příteli napíšete nějakou intimnost/prasárnu a on vám vytlemeně odpoví že mu zmiňovaná sestra koukala přes rameno a četla si to.
...když se vás po prázdninách spolužačky ptají na vašeho ex a vy jim s poker-face musíte říct, že už s ním nejste, ale že máte někoho nového.
...když čtete tenhle článek a vidíte se v něm.

Dnešní den... Byl stereotypní. Už úplně vidím jak do toho zase zajedu rovnýma nohama... Dny splývající do sebe, neschopnost rozeznat pondělí od úterý, úterý od středy... K čertu se stereotypy.
Dnešeí den... Začal cestou autobusem do Jablonce a dalším autobusem ke škole. Následovala strašná spousta schodů. Třídnická hodina s učitelkou, které se děsíte, a která vám představí novou ředitelku, která vás děsí snad ještě víc. Potom dalších několik minut, kdy vám třídní vypráví kde byla na prázdninách. Konečně můžete vypadnout. Sejdete se s kamarádkou ve městě, vy bez peněz, ona se jde najíst. Celou dobu jste s ní a chvílemi jí užíráte kusy kuřete a nakonec po ní dojíte rýži. Pak dlouhá cesta k ZUŠce abyste se zapsali an další kurz kreslení (ačkoliv chodíte na umělku), na které chodíte bez přestávky už nějakých 11 až 12 let. Pak cesta domů...a ten slastný pocit když otočíte klíčem v zámku a zjistíte že doma nikdo není. Konec.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ariel Ariel | E-mail | Web | 4. září 2012 v 15:37 | Reagovat

Hmmm ten pocit když si jeden čte o sobě...Moc pěkné zlato :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama